пʼятниця, 13 березня 2015 р.

Велика книга читацьких рекордів Херсонщини

Книги порівнюють із ріками, які напувають планету мудрістю. Але, щоб зрозуміти твори улюблених письменників, потрібно постійно працювати і не шкодувати на це ні часу, ні сил. Уміння вдумливо читати кожну книгу збагачує життя, робить його цікавим.
 Щоб популяризувати найкращі твори світової та вітчизняної літератури, сприяти розвитку читацької культури, виявляти літературно обдарованих дітей,  розвивати самостійну творчу діяльність школярів,    13 березня 2015 року  в приміщенні Нововоронцовської центральної районної бібліотеки був проведений  ІІ відбірковий етап обласного міжвідомчого конкурсу  на звання найкращого читача 2015 року «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини».  Він пройшов у формі  творчого змагання дітей-читачів району відповідних вікових категорій, згідно зі спільним наказом управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації  та управління культури Херсонської обласної державної адміністрації .
    В зв`язку з складним  фінансовим станом у країні, учасників змагання було значно менше, ніж в минулі роки, але усі діти  сумлінно підготувалися.  Рекламу улюблених книг, доповнювали комп`ютерні презентації та ілюстрації до творів. Також добре впоралися з нелегкими тестовими завданнями.  Усі учасники, без виключення, заслуговують на звання найкращих, їх імена будуть занесені до «Великої книги читацьких рекордів Херсонщини».
 Але компетентне журі визначили переможців. Ними стали:  Калька Наталя, учениця шостого класу Нововоронцовської загальноосвітньої школи №1; Вискуб Влада, семикласниця Нововоронцовської загальноосвітньої школи №2 та Нагорна Анастасія, учениця восьмого класу Новоолександрівської загальноосвітньої школи-дитячий садок.
Попереду на представників району очікує випробування під час обласного туру конкурсу та ми впевнені, що наші читачі – найкращі!

Немає коментарів:

Дописати коментар